E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

36 Yıl Sonra Gelen Mutluluk

1975-1976 öğretim yılında Adana Erkek Lisesinden mezun olan bir grup iş adamı otuz altı yıl aradan sonra Adana Öğretmen Evinde bir araya gelerek hasret giderdiler.

19 Haziran 2012 Salı 08:47

Emekli matematik öğretmeni Çınar Aybar İzmir’den gelerek yemeğe katıldı.

Oldukça duygulan Çınar Aybar’’ “Şu an gözyaşlarımı zor tutuyorum. Yıllar önce yeni mezun genç bir öğretmen olarak atandığım Adana Erkek Lisesi öğrencilerini çok sevdiğim sizleri karşımda doktor, mühendis,öğretmen, ve başarılı işadamları olarak görmek beni çok duygulandırdı ve sevindirdi. Adana Erkek Lisesinde kısa bir süre kalmama rağmen öğrencilerimin beni unutmaması çok güzel bir duygu. Öğrencilerimi çok yukarılarda görmek istiyordum. Çok şükür hepinizi istediğim yerlerde gördüm. Beni unutmamanız ve bu yemeğe davetiniz ise ziyadesiyle mutlu etti. Hepinizle gurur duyuyorum” dedi.

Aynı dönemde Adana Erkek Lisesinde Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapan Erol Saygılı ise Adana’da olduğum için zaman zaman sizlerle bir araya gelmemize rağmen Çınar Aybar arkadaşımı otuz altı yıl sonra görmek beni de en az sizler kadar duygulandırdı ve sevindirdi. Ayrıca bu buluşmayı öğrencimiz Tahsin Akış’ın Müdürlüğünü yaptığı Adana Öğretmen Evinde gerçekleştirmeniz daha da güzel. Bu nedenle hepiniz teşekkür ediyorum’’ dedi.

Öğretmenevinde gerçekleşen buluşmaya Adana Erkek Lisesi mezunları İsmail Özgen, İbrahim Değişmez, Cumali Yüzük, Hüseyin Gültekin, Halil Gözüyeşil, Mutlu Doğruöz, Murat Şimşir, Mehmet Öztürk, Levent Foto, Mustafa Pütün, İsmail Hakı Sağdıç, Salih Özcan, Cavit Çelik, Turgay Kökten, A. Adnan Özünal ve Abdullah Uçar katıldı.

Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir