52 yıllık emekçiye hizmet ödülü

Meslek Hizmet Ödülü Park Zirve Onbaşıların şef garsonu İsmail Canbaz'a verildi.

21 Nisan 2017 Cuma 15:27
52 yıllık emekçiye hizmet ödülü

ADANA Güney Rotary Kulübü 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü bu yıl Park Zirve Onbaşılar'ın 82 yaşındaki 52 yıllık şef garsonu İsmail Canbaz'a verdi.

Dönem Başkanı Oral Korurlar, "52 yıllık emekçi İsmail Canbaz bizim için bir bilim adamı, sanatçı, yönetici gibi önemli bir değerdir. Çünkü, kendisi 52 yıldır hizmet sektöründe Adana'nın yetiştirdiği bir çok sanayici, işadamı, sanatçı, bilim adamı ve sporcusuna çalıştığı restoranlarda hizmet sunmuştur. Onlarda dostluklar kurmuştur. 82 yaşında olmasına rağmen Park Zirve Onbaşılar Kebap'ta iş yaşamını sürdürmektedir. Adana Güney Rotary ailesi olarak 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü ömrünü işine adamış bir emekçiye vermekten dolayı çok mutluluyuz. Kendisini bir kez daha kutluyoruz" dedi.

Başkan Korurlar konuşmasına şöyle devam etti "Sayın İsmail Canbaz'ın mesleğinde özveriyle sürdürmüş hizmet idealini kutlar, yöresine yurduna yapacağı yeni hizmetlerde başarılarının devamını dilerim."

Divan Oteli'nde yapılan Güney Rotary Meslek Hizmet Ödülü törenine İsmail Canbaz ile birlikte Park Zirve Onbaşılar Kebap İşletmecisi Tayyar Zaimoğlu da katıldı.

Güney Rotary üyeleri Canbaz'ı 52 yıllık hizmetinden dolayı ayakta alkışladı. Güney Rotary Kulübü, 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü Dönem Başkanı Oral Korurlar'dan alan İsmail Canbaz, çok duygulanırken konuşmakta da zorlanarak "Beni çok mutlu ettiniz. Hatırlanmak çok güzel. Onur duydum" dedi.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir