Adana Valisi 'Hantal Bürokrattan' yakındı

Vali Demirtaş, 'işlerin takibi konusunda bazen daire müdürlerinden net cevap alamamaktan rahatsızlık duyduğunu' belirterek, uyarılarda bulundu.

11 Ekim 2016 Salı 16:17
Adana Valisi 'Hantal Bürokrattan' yakındı

ADANA Valisi Mahmut Demirtaş, 'işlerin takibi konusunda bazen daire müdürlerinden net cevap alamamaktan rahatsızlık duyduğunu' belirterek, uyarılarda bulundu.

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, kurum temsilcilerinin katılımıyla Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında yapıldı. Toplantıda konuşan Vali Demirtaş, "Adana'yı tanıdığını ve artık alıştığını" belirterek, bundan sonraki işleri 'daha sıkı' takip edeceğini söyledi.

Daire müdürleri ve kaymakamları da işlerin detaylı bir şekilde takip edilmesi konusunda uyaran Vali Demirtaş, zaman daire müdürlerinden çok net cevaplar alamadığını belirtti. Vali Demirtaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu haddizatında beni rahatsız ediyor. Biz buralarda geçiciyiz. Bu makamların hepsi geçici. Baki kalan sadece bu kubbede hoş bir sada bırakmaktır ve hizmet bırakmaktır. Çalışmaktır, çalışacağız. Yani buraya bizi gönderenler, burada hizmet etmek için gönderiyorlar. Yoksa burada günleri doldurmak için oturmuyoruz. Mutlaka tüm hizmetlerimizi yakınen takip edeceğiz ve ben takibin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Artı, sonuç almak lazım sadece takip etmek değil. İnşallah bundan sonra her köyü, ilçeyi tek tek dolaşacağım, mahalleleri dolaşacağım, kurumları gezeceğim. Zamanımızın bundan sonraki kısmını inşallah hizmete adayacağız. Hizmet için koşturacağız. İnşallah o zaman daha çok görüşeceğiz."

Vali Demirtaş'ın konuşmalarının ardından kurum temsilcileri çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı.
DHA

banner624
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner22
banner635
banner134
Hava Durumu
Tümü Anket
B.Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü görevinden alınmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

sanalbasin.com üyesidir