Baraj Lisesi Mezunları Gecesi

Adana'da Baraj Lisesi mezunları büyük kutlamaya hazırlanıyor.

23 Mayıs 2012 Çarşamba 23:01
Baraj Lisesi Mezunları Gecesi

Kurulduğu yılda Devrim Lisesi ismiyle açılan ardından Baraj Lisesi olarak isim değiştiren ve son olarak Şehit Temel Cingöz Anadolu Lisesi adı altında eğitim veren okulun mezunları 26 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da okul bahçesinde düzenlenecek törende bir araya gelecek.

Kutlamalar, Alper Görkem, Anibal Özyumuşak, Naciye Yücebilgiçtaş, Bahattin Aktaş, Dr. Metin Börekoğlu ve Dr. Saadettin Güney'in oluşturduğu komite öncülüğünde yapılacak

Komite üyeleri, amaçlarının her dönem mezunlarının tanışması ve kaynaşması olduğunu vurgulayarak, "Kutlamalar çerçevesinde eski öğretmenlerimize teşekkür plaketi sunacağız. Törende ayrıca okulumuzun açılış gününden bu güne kadar geçen sürecin yer aldığı muhteşem bir sinevizyon gösterisi sunacağız. Bizleri bu anlamlı günümüzde destekleyen Okul Müdürümüz İbrahim Geçioğlu'na teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Kutlamalarda Büyükşehir Belediye Bandosu'nun yapacağı müzik şovunun ardından okul mezunlarından Türk Halk Müziği'nin tanınmış sanatçısı Bülent Dertli ve pop müzik sanatçısı Ömer Koparan konser verecek.

Baraj Lisesi mezunlarından Compa Yemekçilik sahibi Şükrü Bilirdurgan'ın yapacağı pilav-ayran ikramının ardından kutlamalar DJ müziği eşliğinde devam edecek.

Kutlama Komitesi, Devrim Lisesi, Baraj Lisesi ve yeni adıyla Şehit Temel Cingöz Lisesi'nin tüm mezunlarının törene davetli olduğunu bildirdi.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir