Eski Toprak Yine Geçilmedi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 'Haydi Koşabiliyorsan Koş Benimle Projesi' kapsamında TEMSA çalışanları arasında organize edilen koşuya katıldı, yarışı da 'birincilik' ile bitirdi.

29 Mayıs 2012 Salı 08:31
Eski Toprak Yine Geçilmedi

Dilberler Sekisi Yaşar Kemal Koşu ve Yürüyüş Parkuru'nda gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gösterilen organizasyona Hadi, 'Haydi Koşabiliyorsan Koş Benimle Projesi' çerçevesinde destek verdi.

Yarışa '01' koşu numarasıyla katılan Hadi, yaklaşık 10 kilometreden oluşan parkurda işçilerle birlikte koştu.

Oldukça çekişmeli geçen yarışı birincilikle tamamlayan Hadi rekabet ettiği işçiler tarafından da alkışlandı.

Yarışların ardından açıklamalarda bulunan Fazlı Bayram Hadi, insanların sağlıklı ve bilinçli olarak spor yapmalarını teşvik etme noktasında 'Haydi Koşabiliyorsan Koş Benimle Projesi'ni hayata geçirdiklerini anlattı.

Hadi, "TEMSA tarafından her ayın son pazar günü organize edilen koşuları önemsiyor ve kurum olarak buna gereken katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Dilberler Sekisi Yaşar Kemal Koşu ve Yürüyüş Parkuru'nda olduğu gibi kentin farklı noktalarında yer alan koşu parkurlarında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan branşında uzman eğitimci ve antrenörler nezaretinde halkımıza spor yaptırıyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız önümüzdeki dönemde daha geniş bir yelpaze sürdürüleceğiz" ifadesini kullandı.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir