Haşmet Biçer CHP Çukurova Adayı

CHP Çukurova İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Haşmet Biçer, ilçe başkanlığından başka hiçbir yere aday olmayacağını belirtti, “Ben, sağlam zeminde sağlam bir mücadeleye girişecek arkadaşlarıma destek olmak için buradayım” dedi.

31 Ocak 2013 Perşembe 08:13
Haşmet Biçer CHP Çukurova Adayı
CHP Çukurova İlçe Başkan Adayı Haşmet Biçer ilçe başkanlığı dışında hiçbir makama aday olmayacağını, hedefinin 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde aday olacaklara sağlam zeminde mücadele etmeleri için destek olacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Haşmet Biçer, partililerinden büyük ilgi gördü. Çukurova İlçe Binası’nda kalabalık partili grubuna adaylığıyla ilgili açıklama yapan Biçer, “Bizim durağımız Mustafa Kemal’in devrimleriyle ayrılan Türkiye Cumhuriyeti olacaktır” dedi.

CHP Çukurova İlçe Binası’ndaki toplantının açılış konuşmasını CHP Çukurova İlçe Örgütü’nü kongreye taşımak üzere Genel Merkez tarafından atanan İlçe Başkanı Vahap Çolak gerçekleştirdi.

Çolak
, “Türkiye’ye, partiye, geleceğimize inanmak zorundayız. Bu inancı coşkulu yaşamak zorundayız. Bir coşkudan geliyoruz. Bu coşkuyu parti için duymak zorundayız. Partinin tüm faaliyetleri için yaşama geçirmek zorundayız. Yaşanan tartışmalar iç açıcı değil. Bir yerden başlamak ve farklı bir anlayışla sorunu çözmek zorundayız. Davranışlarımız inançlarımıza uygun olmak zorunda. İnançlarımızı hayata geçirmeliyiz” şeklinde konuştu.

Delegelerin ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği adaylık açıklamasına eşi Sultan Biçer ile katılan Haşmet Biçer, CHP’nin yıpratılmaya ve kuşatılmaya çalışıldığı bir süreçten geçtiğini belirtti.

CHP’li delegelerin Çukurova’da geri çağırma hakkını kullandığını vurgulayan Biçer, “Sosyal demokrat partilerde geri çağırma hakkı kullanılır. Bu, sosyal demokratların insanlığa bir armağanıdır. Hiç kimse seçim kazandım garantisiyle sonuna kadar aynı koltukta oturacağını düşünmemeli. Çukurova’daki delegeler geri çağırma hakkını kullanmıştır. Kendilerini kutluyorum” dedi.


banner624
Anahtar Kelimeler: CHPÇukurovaAdanaSeçim

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir