Köylerde Asfaltsız Yol Kalmayacak

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, yeni yasayla mücavir alanı genişleyen Büyükşehir Belediyesi’nin köy yollarının bakım ve onarımını üstlendiğini asfalt kaplama yaptığını söyledi.

31 Mayıs 2012 Perşembe 17:36
Köylerde Asfaltsız Yol Kalmayacak

Kent içinde yeni bulvarlar açan, “Akıllı Dokunuş Projesi” kapsamında kavşak düzenlemeleri yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin, çalışmalarını gece-gündüz demeden sürdürdüğünü kaydeden Başkan Vekili Aldırmaz, yeni yasayla mücavir alanın genişlemesi nedeniyle hizmet ağının da büyüdüğünü bildirdi.

Büyükşehir bütünlüğüne katılan Menekşe Köyü’nün yollarının asfaltlandığını vurgulayan Başkan Vekil Zihni Aldırmaz, “O bölgelerde oturan vatandaşlarımız bundan böyle daha huzurlu yolculuk yapacaklar. Büyükşehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her yere hizmet götürmeye gayret sarf ediyoruz” dedi.

MUHTAR BOLAT’TAN ALDIRMAZ’A TEŞEKKÜR...

Büyükşehir Belediyesi tarafından altyapılarının tamamlandığını, şimdi de yollarının asfaltlandığını söyleyen Menekşe Köyü Muhtarı Ali Bolat, “Başkanımız Sayın Zihni Aldırmaz ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sayın Belediye Başkanımızdan çok memnunuz. Altyapımızı tamamladılar, yolumuz yapıldı. Başka bir sorunumuz kalmadı” şeklinde konuştu.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir