Okullararası Ses Yarışması

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Optimum Outlet Adana ve Teknosa'nın sponsorluğunda ilköğretim ve liseler arasında düzenlenen ses yarışması sonuçlandı.

01 Haziran 2012 Cuma 15:57
Okullararası Ses Yarışması

İlk elemeleri Taşkent İlköğretim Okulu'nda yapılan yarışmanın finali Adana Öğretmen Evi’nde gerçekleştirildi. İlköğretim ve lise öğrencileri arasında gerçekleştirilen yarışmada öğrenciler birbirinden güzel şarkı ve türkülerle jürinin karşısına çıktı.

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Aldırmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, Optimum Outlet Adana AVM Müdürü Şansın Özerdoğan ve çok sayıda davetlinin izlediği finalde, jüri üyeleri birbirinden güzel sesler arasından birinciyi seçmekte zorlandılar.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Optimum Outlet Adana ve Teknosa'nın sponsorluğunda, ilköğretim ve liseler arasında gerçekleştirdiği yarışmada, Hayriye Kemal Kusun İlköğretim Okulu’ndan Melahat Tek, Adana Teknik Endüstri Meslek Lisesi’nden Ozan Seydi Özmen, Gazi İlköğretim Okulu’ndan, İrem Özdemir, Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi’nden Fatma Özcan  kendi yaş gruplarında birinciliği elde ettiler.

Yarışmanın birincilerine ödüllerini veren Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, öğrencilerin müzik alanındaki yeteneklerinin geliştirilmesinin hedeflendiği Türk Halk ve Türk Sanat Müziği ses yarışmasında başarı gösteren tüm öğrencilerin yanı sıra bu yarışmada emeği geçen herkesi kutladı.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir