Zeynep Acem Yıl Sonu Sergisi

Yüreğir Şehit Samet Saraç Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Öğretmeni Zeynep Acem’in yıl sonu sergisi halkın beğenisine sunuldu.

04 Haziran 2012 Pazartesi 08:06
Zeynep Acem Yıl Sonu Sergisi

Serginin açılışını AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın eşi Mehtap Çelikcan ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeynel Girente birlikte yaptılar.

Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim alanların iyi bir vatandaş ve nitelikli, üretken insanlar olarak yetiştirildiklerini belirten AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, "Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanımız Zeynep Acem’de burada kursiyer olan vatandaşlarımızın mesleki yeterliliklerini geliştirmek amacıyla mesleki ve teknik içerikli eğitimler vermiştir. Özellikle bayanların ilgi gösterdiği bu tür yerlerin kıymeti iyi bilinmeli ve üretilen eserler değerinde satılarak emekler boşa gitmemelidir ” diye konuştu.

Açılış sonrası sergiyi gezen Ziyaeddin Yağcı el emeği göz nuru eserleri muhteşem olarak niteledi ve "Bunların hepsi sizlerin eseri. Hepinizi gönülden tebrik ediyorum. Hakikaten o kadar hassas işler ve işlemeler yapmışsınız ki, adeta ruhunuzdaki güzellikleri yapmış olduğunuz işlere aksettirmişsiniz” dedi.

Halk Eğitim öğretmeni Zeynep Acem ise, “Başkanlarımın burada bana destek olmak için bulunmaları ve bu sevinçli günümüzü bizimle paylaşmaları bizler için onur verici bir durum. Ben bu sergi için emek harcayan tüm kursiyerleri tebrik ediyorum. Buralardan eğitilmiş ve nitelikli insan yetiştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sergide derece alan kursiyerlere sertifikaları da takdim edilirken, Ziyaeddin Yağcı ve Emine Karaköse’ye el işi motifleri olan birer tepsi hediye edildi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir