Sertifikasını Bahçeli'den Aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu Liderlik ve Siyaset Okulundaki eğitimini tamamlayarak sertifikasını Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin elinden aldı.

04 Haziran 2012 Pazartesi 08:23
Sertifikasını Bahçeli'den Aldı

MHP’nin bir süredir devam ettirdiği parti içi eğitim çalışmaları kapsamında genel merkez binasındaki Liderlik ve Siyaset Okulu’nda düzenlenen ve 4 gün devam eden “Gönül Elçileri” programı sona erdi.

Yeni eğitim döneminde değişik illerden katılımın olduğu eğitim programına Adana’dan İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, merkez ilçe başkanları Yusuf Kanlı, İbrahim Kara, Hüseyin Tumlukolcu, Mehmet Özcan da iştirak etti.

SERTİFİKA BAHÇELİ’DEN
MHP’nin bilgi, birikim ve projelerinin daha geniş kitlelere ulaştırılmasını hedef edinen, 4  gün süren programda kursiyerlere hitabet, güzel konuşma sanatı, beden dili, iletişim, ikna ve stres ile baş etme yöntemleri gibi konularda akademik düzey içeriğinde eğitim verildi.

Eğitim süreci sonucunda düzenlenen törene Genel Başkan Devlet Bahçeli de katıldı.Törende İzgioğlu ve diğer kursiyerlere sertifikalarını Devlet Bahçeli verdi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN
İzgioğlu, törenden sonra yaptığı açıklamada “Eğitim programına bu dönem 5 il ve bağlı teşkilatlardan toplam 60 kişi katıldı. Nüfus yoğunluğu ve başka ölçülerin de baz alındığı kursiyer sayısında Adana 29 kişi ile temsil edildi. Bilim ve eğitimi önceliğine almış partinin temsilcileri olarak aziz milletimize daha iyi hizmet etme noktasında bu programı hayli yararlı bulduk” dedi.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir