MHP Aday Adayı Akbaş Kınandı

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, Adana Haber Net editörü Azmi Ertan’ı telefonla arayarak tehdit ve hakaretlerde bulunan MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı Ali Uğur Akbaş’ı kınadı.

31 Mayıs 2013 Cuma 07:54
MHP Aday Adayı Akbaş Kınandı
ADANA HABER NETÇukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, MHP’li Çukurova Belediye Başkanı Ali Uğur Akbaş'ın kamuoyu önünde kınandığı bildirildi.

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şöyle:


"Bugün saat 12.16’da Adana’nın önde gelen haber sitelerinden Adana Haber Net editörü Azmi Ertan’ı 0 532 373 82 82 numaralı telefonundan arayan MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı Ali Uğur Akbaş, ağza alınmayacak şekilde ağır küfür ve tehditlerde bulunmuştur. Arkadaşımızın gerekli olgunluğu göstermesine rağmen konuşma tehdit ve adaba aykırı yönlere gitmeye başlayınca Adana Haber Net editörü Ertan tarafından konuşma içeriği Akbaş'a bizzat iade edilmiş ve ayna tutularak kendisini yeterince tanımasına olanak sağlanmıştır. Diğer yönden MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine sormak gerekir: "Ülke yönetiminde söz sahibi olma iddiası taşıyan bir partinin Adana teşkilatında bu tür insanları parti bünyesinde barındırmak ne denli doğrudur ve yaşanan bu tür çirkinlikler ne anlama gelmektedir? Ali Uğur Akbaş’ın yarattığı edep dışı görüntünün Milliyetçi Hareket Partisinin hükmi şahsiyetine ne denli zarar verdiği ortadadır..."banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir