MHP'li İzgioğlu İlçe Gezilerini Tamamladı

MHP Adana İl Başkanı İzgioğu, teşkilat gezilerini tamamlarken önemli mesajlar verdi.

14 Haziran 2012 Perşembe 23:10
MHP'li İzgioğlu İlçe Gezilerini Tamamladı

AKP, CHP ve BDP’nin aynı safta buluşması karşısında İzgioğlu  “Siz ayrılıkta azabı tercih edin ama biz, birlikte rahmete inanmaya devam edeceğiz. Siz katillerin sırtını sıvazlayın ama biz şehitlerimize sahip çıkacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğu, “Aynı yoldan geçenler, aynı sudan içenler, bin yıllık kardeşliğimizi bozmak için aynı sazın teline vurmaya başladılar” dedi.

İzgioğlu, Ceyhan, Yumurtalık ve Karataş ilçelerini gezerek teşkilat ziyaretlerini tamamladı. Nurettin Çetiner başkanlığındaki Ceyhan İlçe Teşkilatını ziyaret eden İzgioğlu, yöneticilerle bir süre görüştü. Mustafa İzgioğlu, daha sonra Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek ve ilçe yöneticilerini, sonra da Karataş İlçe Başkanı Kadir Topak ve ilçe yöneticilerini ziyaret etti. Başkan İzgioğlu, daha öncekilerde olduğu gibi bu son gezilerde de erken yapılması ihtimal dahilinde olan seçimleri hatırlatarak “Şimdiden hazır olmamız lazım” mesajı verdi.

Karataş ziyaretinde gündemi değerlendiren İzgioğlu, “İddia edilenlerin aksine bu ülkede Kürt sorunu yoktur; terör sorunu vardır. Türkçenin yanına başka diller eklenmesi, bir bütün olan Türk milletinin etnik kimliklere bölünmesi, federasyon talepleri öteden beri ABD’nin, AB’nin, Siyonizmin üzerinde çalıştığı bir projedir. Her gün gencecik insanlarımızı şehit eden bu projede bölücü terör örgütü de bir maşadır ve aynı talepleri vardır. Kanlı örgütün siyasi kanadı da aynı talepleri dile getiriyor. Bu projeden kaptığı taşeronluk görevine sevinen AKP iktidarı ise, gizli Oslo görüşmelerinde kabul edilen maddeleri adım adım uyguluyor.” diye konuştu. 

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu şöyle devam etti:
“Türk devletinin, Türk milletinin bölünmesini içeren projelerde yer alan ortak sayısının arttığını görüyoruz. Bu hain projeye son olarak CHP de eklendi. Türk milliyetçiliği felsefesini Türkiye Cumhuriyeti’ne temel yapan Atatürk’ün kurduğu bir partinin bugün ihanet açılımı yapan AKP’nin peşine takılması ibretlik bir hadisedir. Anlaşılmıştır ki aynı yoldan geçenler, aynı sudan içenler, bin yıllık kardeşliğimizi bozmak için aynı sazın teline vurmaya başladılar. Ancak sazın teline her vuruşta bir şehit haberi geliyor ki; son iki ayda 28 şehidimizi toprağa  verdik.”

İzgioğlu “Onlara cevabımız şudur; siz ayrılıkta azabı tercih edin ama biz, birlikte rahmete inanmaya devam edeceğiz. Siz katillerin sırtını sıvazlayın ama biz şehitlerimize sahip çıkacağız. Siz Türk milletine Bizans oyunu oynayın ama biz Ulubatlı Hasan olacağız. Siz Haçlı seferlerine başkan olun ama biz, Türk milletinin neferi olmaktan mutluyuz. Siz zalimlere yol arkadaşı olun ama biz mazlumla, mağdurla, aziz milletimizle beraber olmaya devam edeceğiz” dedi.

Son teşkilat ziyaretlerinde de İzgioğlu bazı yerleşim birimlerinde vatandaşların sorunlarını dinleme fırsatı buldu. Gezilerde İl Başkan Yardımcıları Sami Baysal, Taylan Atar, Hamit Yılmaz, Ayhan Bulan, İl Sekreter Yardımcısı İlhan Pehlivan da hazır bulundu.


banner624
Anahtar Kelimeler: MHPAdanaMustafa İzgioğlu

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir