AGİAD'da Yeni Dönem

Adana Genç İşadamları Derneğinin geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulunun ardından yönetim kurulu görev dağılımı da gerçekleşti.

17 Haziran 2012 Pazar 02:29
AGİAD'da Yeni Dönem

Başkanlığa Tamer Gülcan’ın seçildiği yönetim kurulunda Ümit Özer ve Sefa Noyaner başkan yardımcılıklarına getirilirken genel sekreterliğe Halid Milli, saymanlığa Ali Can Boğa seçildi.

Adana GİAD’ın yeni döneminde Ege Baş, Zekeriye Balbay, Arzu Yıldızak, Ziya Alim Koçer, Cenk Yakın, Umut Yılmaz, N.Tamer Çekem, Onur Homurlu, Yalçın Köymen, Ali Cenk Gizir, Dinçer İşisağlam da yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

AGİAD Başkanı Tamer Gülcan kent iş dünyasının en etkin STK’larından biri olmayı başaran Adana GİAD’ın geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak projelerle gündeme geleceğini söyledi.

Yeni dönemde güçlü bir kadro ve 16 kişilik yönetim kuruluyla çalışacaklarını anlatan Başkan Gülcan, “Aramızda çok farklı sektörlerden çok değerli arkadaşlarımız var. Sanayi, ticaret, İnşaat, hizmet, tarım ve alt dallarında kendi işlerinde çok başarılı arkadaşlarla Adana GİAD’ da görev yapmanın mutluluğunu yaşayacağız” dedi. Gülcan, yönetimde görev alacak tüm arkadaşlarının tam anlamıyla ‘Adana sevdalısı’ olduğunun altını çizerek önümüzdeki günlerde bir araya gelerek çalışma programı hazırlayacaklarını söyledi.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir