Merdiven Altı Asansör Firmalarına Dikkat!

Adana Asansör Sanayici ve İş adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özlü, "asansörlerin, can güvenliği açısından önemli olduğunu vurgulayarak olumsuzlukların giderilmesi yasal bir zorunluluktur" dedi.

17 Haziran 2012 Pazar 03:40
Merdiven Altı Asansör Firmalarına Dikkat!

ADASİAD Başkanı Ümit Özlü, Merdiven altı diye tabir edilen belgesiz asansör firmalarına karşı halkın daha dikkatli olması gerektiğini hatırlattı. Özlü, “Bölgemizde, Bilinçli İnsan Güvenli Asansör Uygulamasını hep birlikte gerçekleştireceğiz. Halkımızın can güvenliği her şeyin başında gelir” şeklinde konuştu.

KULLANICILARA ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR

MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Atıcı da, günümüzde teknolojiye paralel olarak değişen ve yoğun bir şekilde kullanılan asansörlerin güvenliğinin ön plana çıktığını vurguladı.

Atıcı,  “Proje aşamasından uygulamaya konulmasına ve periyodik bakımlarına kadar valilik, belediyeler, MMO ve kullanıcılara önemli görevler düşmektedir” diye uyardı.

Atıcı, “Can ve mal güveliği ile haksız rekabeti önleme açısından denetimlerin yaygın ve etkin yapılması, asansör sektörünün gelişmesine katkı sağlayacağını vurguladı.  

Toplantıya MMO Başkanı Atıcı’nın yanı sıra merkez ilçe belediye yetkilileri, TSE, Bilim ve Teknoloji İl Müdürlüğü temsilcileri, ADASİAD üyeleri ve asansör firması sahibi ve temsilcileri katıldı.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir