Organize Sanayi Işık Saçıyor

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde "OSB, sadece bölgemizin değil, ülkemizin en seçkin kuruluşlarındandır’’ dedi.

17 Haziran 2012 Pazar 03:48
Organize Sanayi Işık Saçıyor

OSB Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Osman Oğuz,  yönetim kurulu üyesi Vahit Gözek ve denetim kurulu üyesi Hamit Yüzereroğlu Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

Vali Coş,  ziyaretteki konuşmasında,  OSB’nin, üretim yapan, istihdam sağlayan bir kuruluş olduğunu ve bu kuruluşun her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Adana HSOSB’nin, sadece bölgenin değil, ülkenin en seçkin kuruluşları arasında bulunduğunu vurgulayan Vali Coş, ‘’Adana OSB’nin  ülkemizdeki tüm organize sanayi bölgeleri arasında seçkin bir yeri vardır. Bu güzel kurumda hizmet veren başta Bekir Sütcü kardeşimiz olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini ve çalışanlarını, üretim yapan, istihdam sağlayan tüm sanayicilerimizi kutluyorum’’ diye konuştu.

OSB yönetiminin en yakın mesai arkadaşları olduğunu vurgulayan Vali Coş, bu nedenle sürekli diyalog halinde olduklarını, bölgenin gelişimi için kendilerinden bekleneni en iyi şekilde yerine getirme çabasında olduklarını bildirdi.

Vali Coş, Başkan Sütcü ve yönetimini kutlayarak, ‘’Yönetim kurulu güven tazeledi. OSB yönetimine tüm çalışmalarında her zaman yardıma hazır olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üstün çalışmalarının devamını yüce Allahtan diliyoruz’’ diye konuştu.

OSB Başkanı Sütcü ise Vali Coş’a genel kurullarına katılımı ve OSB’nin daha iyi noktalara taşınması konusunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir