36 Yıl Sonra Gelen Mutluluk

1975-1976 öğretim yılında Adana Erkek Lisesinden mezun olan bir grup iş adamı otuz altı yıl aradan sonra Adana Öğretmen Evinde bir araya gelerek hasret giderdiler.

19 Haziran 2012 Salı 08:47
36 Yıl Sonra Gelen Mutluluk

Emekli matematik öğretmeni Çınar Aybar İzmir’den gelerek yemeğe katıldı.

Oldukça duygulan Çınar Aybar’’ “Şu an gözyaşlarımı zor tutuyorum. Yıllar önce yeni mezun genç bir öğretmen olarak atandığım Adana Erkek Lisesi öğrencilerini çok sevdiğim sizleri karşımda doktor, mühendis,öğretmen, ve başarılı işadamları olarak görmek beni çok duygulandırdı ve sevindirdi. Adana Erkek Lisesinde kısa bir süre kalmama rağmen öğrencilerimin beni unutmaması çok güzel bir duygu. Öğrencilerimi çok yukarılarda görmek istiyordum. Çok şükür hepinizi istediğim yerlerde gördüm. Beni unutmamanız ve bu yemeğe davetiniz ise ziyadesiyle mutlu etti. Hepinizle gurur duyuyorum” dedi.

Aynı dönemde Adana Erkek Lisesinde Fen Bilgisi öğretmeni olarak görev yapan Erol Saygılı ise Adana’da olduğum için zaman zaman sizlerle bir araya gelmemize rağmen Çınar Aybar arkadaşımı otuz altı yıl sonra görmek beni de en az sizler kadar duygulandırdı ve sevindirdi. Ayrıca bu buluşmayı öğrencimiz Tahsin Akış’ın Müdürlüğünü yaptığı Adana Öğretmen Evinde gerçekleştirmeniz daha da güzel. Bu nedenle hepiniz teşekkür ediyorum’’ dedi.

Öğretmenevinde gerçekleşen buluşmaya Adana Erkek Lisesi mezunları İsmail Özgen, İbrahim Değişmez, Cumali Yüzük, Hüseyin Gültekin, Halil Gözüyeşil, Mutlu Doğruöz, Murat Şimşir, Mehmet Öztürk, Levent Foto, Mustafa Pütün, İsmail Hakı Sağdıç, Salih Özcan, Cavit Çelik, Turgay Kökten, A. Adnan Özünal ve Abdullah Uçar katıldı.

banner624

    Yorumlar

banner22
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir