AKP Seyhan İlçe Binası Açıldı

Parti Seyhan İlçe Başkanlığı binası törenle açıldı.

21 Mayıs 2012 Pazartesi 08:26
AKP Seyhan İlçe Binası Açıldı

AK Açılışı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Zopçuk,  İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr Azim Öztürk ve Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk  ile birlikte yaptılar. 

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, mahalle mahalle, sokak sokak örgütlenmeye devam ettiklerini bu çalışma temposu ile büyükşehiri alacaklarını da iddia etti. 

İlçe binasının çok yönlü ve fonksiyonlu dizayn edildiğini ifade eden Pamuk, Seyhan ilçe teşkilatının yarın seçim olacakmış gibi hazırlandığını söyledi.

Başkan Pamuk "binamızı ve çalışma düzenimizi seçim koordinasyon disiplininde yaptık. Mahalle mahalle, sokak sokak örgütlenmelerimize devam ediyoruz. mahalle başkanlıklarının tamamını oluşturduk. Allah’ın izniyle 1670 sandıkta tüzüğümüzün emrettiği üzere her sandıkta 9 temsilci olmak üzere toplamda Seyhan’da 15 bin 30 kişiyle dev bir ordu ile emir ve görüşlerinize hazır. Hem Seyhan belediyesi hem de büyükşehir belediyesi ile ilgili gerekli sinerjiyi biz buradan sağlayacağız. Bunun için çok çalışıyoruz. Bize inanan ve güvenenleri mahcup etmeyeceğiz’’ dedi.

Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Zopçuk' da yaptığı konuşmada yeni binanın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

AK Parti il başkanı Ziyaedddin Yağcı, “örnek bir ilçe istiyorsanız alın size Seyhan modeli” şeklinde iddialı konuştu. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik ise bir ilçe binasının seçim koordinasyon merkezi havasında olmasının kendisi için heyecan verici olduğunu söyledi.

Açılış sonrasında bakan Şimşek ve Genel Başkan Yardımcısı Çelik ile birlikte misafirler Seyhan ilçe binasını gezerek, ilçe başkanı Kasım Pamuk’tan çalışmalar hakkında da bilgi aldılar.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir