E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

Akbaş'a Muhtarlardan Tam Destek

Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı, İş adamı Ali Uğur Akbaş MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Akbaş Çukurova İlçesine bağlı mahalle ve köy muhtarları ile yemekte bir araya geldi.

25 Mart 2013 Pazartesi 09:16
ADANA HABER - Seçim çalışmalarını başlatan Akbaş ilk toplantısını Çukurova ilçesine bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla gerçekleştirdi.

Toplantıya Adana Muhtarlar Birliği Başkanı ve Emek mahallesi Muhtarı Soner Şimşir, Çukurova Muhtarlar Birliği Başkanı ve Mahfesığmaz mahalle muhtarı Mehmet Yıleri, 100. yıl mahalle muhtarı Mehmet Yakar, Belediyeevleri mahallesi muhtarı Yemliha Yücel, Huzurevleri mahalle muhtarı Mustafa Karaçor, Kurttepe mahalle muhtarı Bekir İşlek, Kabasakal mahalle muhtarı Bayram Bolat, Şambayak mahalle muhtarı Şahin Çelik, Küçük Çınar mahalle muhtarı İmadettin Güven, Esentepe mahalle muhtarı Mehmet Keser, Karasooku mahalle muhtarı Mahir Aslan, Karslılar mahalle muhtarı İrfan Kayagüç, Güzelyalı mahalle muhtarı Yasemin Özer, Toros mahalle muhtarı Kemal Çelebi, Kuruköprü mahalle muhtarı Ali Çökerekler ve Karahan mahalle muhtarı Ahmet Erkek katıldı.

MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı Ali Uğur Akbaş, Çukurova'nın sosyal yapısı yüksek bir ilçe olduğunu hatırlatarak "Ancak, bu ilçemize yansımıyor. Çukurova'nın kaderi bu olmamalı. Belediye başkanının en yakın çalışma arkadaşları bürokratlarının yanı sıra mahalle muhtarlarıdır. Çukurova ilçemizin daha çağdaş ve modern bir yapıya kavuşmasında hepimize büyük görevler düşüyor. Belediye Başkanlığını kazandığım takdirde en yakın çalışma arkadaşlarım sizler olacaksınız" diye konuştu.

'Yolunuz ve bahtınız açık olsun' diyen muhtarlar Akbaş'a destek vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.





Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir