ATO'dan Kadınlara Ücretsiz Gelişim Eğitimi

ADANA Ticaret Odası 'Kız Kardeşim Projesi' kapsamında kadınlara finansal okur yazarlıktan etkili konuşmaya kadar farklı alanlarda yetkinlik kazandıracak ücretsiz eğitim verecek.

28 Mart 2016 Pazartesi 00:31
ATO'dan Kadınlara Ücretsiz Gelişim Eğitimi
ADANA Ticaret Odası 'Kız Kardeşim Projesi' kapsamında kadınlar finansal okur yazarlıktan etkili konuşmaya kadar farklı alanlarda yetkinlik kazandıracak ücretsiz eğitim verecek. ATO'nun ev sahipliğinde TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu desteği ve Coca-Cola Türkiye ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle gerçekleştirilecek eğitimler ücretsiz olacak.

1-22 Nisan tarihleri arasında 6 gün boyunca Adana Ticaret Odası'nda gerçekleştirilecek eğitimlere, 18-55 yaşları arasındaki okur yazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM'de görevli uzman isimlerinin vereceği eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 29-30 Mart tarihlerinde ATO'ya başvuru yapacak. 

KATILIMCILARA SERTİFİKA

Projeyle ilgili ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, şunları söyledi:

"Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecektir. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, iletişim, sosyal medya, diksiyon, etkili konuşma ve bireysel motivasyon gibi konularda eğitim alacak katılımcılar, eğitimlerin sonunda kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla bir araya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacaktır. Eğitim programını tamamlayan kadınlara, eğitim sonunda düzenlenecek törenle sertifika belgesi verilecektir."
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir