banner700

Avukat Yılmaz Özkıral'dan açıklama

Adana Barosu avukatlarından Yılmaz Özkıral'dan açıklama geldi.

05 Aralık 2016 Pazartesi 04:09
Avukat Yılmaz Özkıral'dan açıklama
"02.12.2016 günü müvekkillerimiz Abdullah Yüksel, Metin Sungur, Serkan Bölük ve Hamit Çetin ile kamuoyunda Öner kardeşler olarak bilinen Buğra, Alptuğ ve Bahadır kardeşler ile yaşanan tatsız olay neticesinde konu adli makamlara intikal etmiş olup yargı süreci başlamıştır.

Bu bağlamda dosya içeriği ile ilgili olarak çok fazla konuşmanın doğru olmadığını söylemekle beraber medyada yayınlanan haberlerinde tek taraflı görüşmelere dayanan yanlışlıkların da düzeltilmesi gerektiği görüşündeyiz.

Öncelikle müvekkillerimizden Abdullah Yüksel bizzat Öner kardeşler tarafindan cep telefonundan aranarak tehdit ve hakaretler edilerek evlerinin yakınına çağrılmış müvekkilimiz olay yerine birlikte gittiği arkadaşlarıyla bırakın tartışmayı, konuşmaya dahi fırsat olmadan Öner kardeşler tarafından direk saldıraya maruz kalmıştır.

Medyada ki röportajlarında ellerinde sopa olduğunu beyan etmelerine rağmen polis kayıtlarında açıkça belirtildiği üzere o sopa dedikleri halk arasında sallama ya da zırh denilen yaklaşık 50 cm uzunluğunda büyük bıçak olup kamera kayıtlarında da görüldüğü üzere müvekkillerimize bununla saldırılmıştır.

Bu büyük bıçakla yapılan ölümcül saldırı müvekkilimizin kendini geri çekmesi ve akabinde silahını kullanmasıyla ancak bertaraf edilebilmiştir. Keza diğer kardeş Buğra'nın da yine polis kayıtlarına geçen belinden çıkardığı bıçağı elinde salladığı ve müvekkillere karşı kullanmak niyetinde olduğu kayıt altına alınmıştır.

Müvekkillerimiz aslında kendi yumrukları birer silah olan Öner kardeşlere karşı kendi çağrıları üzerine gitmiş oldukları yerde bıçaklı saldırılarına karşı kendilerini korumak adına bu elim olay gerçekleşmiştir.

Bu hususlar ve daha fazlası yargılamanın ilerleyen aşamasında yüce Türk Mahkemelerinde yapılacak detaylı tahkikatlarla ortaya çıkacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz."
Av.Yılmaz Özkıral Av.Serkan Alyaprak

banner624
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 6 yorum mevcut

 • Gökhan Kılıç 9 ay önce yorumlandı

  Boksör kardeşler tam bi yavsak

 • Ciyo 9 ay önce yorumlandı

  Bu boksörler tam bi serseri ellerinde zırhla insanlara tehdit yağdırmak ne demek!! Bence Abdullah abi onları silahsızda döverdi.

 • Melikeeee 9 ay önce yorumlandı

  Metin'im canim benim ya

 • Bozkurt 9 ay önce yorumlandı

  Sadakatle dava aşk kıyla yanan cesur yürektir öner kardeşler..bu kapkara rezil rüsva bir eylemdir ALLAH bu rezil eylemi gerçekleştirenleri KAHHAR ismiyle kahreylesin amin.

 • Bahri Baltacı 9 ay önce yorumlandı

  InşAllah tez zamanda sonuçlanır..

 • burak 9 ay önce yorumlandı

  Boksör msn serseri mi ne işin var sallama ile sopa ile...git sprunu yap şampiyon ol ülkenin adını duyur . Senin kavgayla dövüş ile ne işin var

TÜM YORUMLAR
banner22
banner635
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ı başarılı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir