banner700

Aytaç Durak: Ağlamayın, Çözüm üretin!

Adana'nın efsane belediye başkanlarından Aytaç Durak, şikayet etmek yerine çözüm üretilmesi gerektiğini söyledi.

04 Ekim 2016 Salı 11:22
Aytaç Durak: Ağlamayın, Çözüm üretin!

Adana'nın efsane belediye başkanlarından Aytaç Durak, narenciye için yeni proje ve çözüm önerilerinin tartışılması ve reklam için ortak fon oluşturulmasını talep etti.

Üretici temsilcileri ve bazı siyasilerin zaman zaman narenciyenin sorunlarını dile getirdiğini belirten Aytaç Durak mazeret yerine çözüm üretilmesi gerektiğini savundu.

'Rusya pazarı açılsın', 'Hükümet yardım etsin', 'Çukurova'da hüsran yaşanır' gibi açıklamaların üreticinin moralini bozduğunu vurgulayan Durak, "İran, 4.5 milyon ton narenciyeyi tüketebiliyorsa, Türkiye 3.6 milyon ton narenciyeyi 'Ne yapacağız' diye dövünmemeli. Biz kendimize bakalım, Üretici temsilcileri acilen bir araya gelip, yeni proje ve çözüm önerileri tartışılsın" dedi.

Kendisinin de bu konuda bir önerisi olacağını anlatan Durak, "Reklam için bir fon oluşturalım. Karadenizli çay için fındık için ne yapıyorsa biz de benzerini yapalım. Moralimiz yüksek olmalı, 80 milyonluk Türkiye'de tüketim sorunu olmamalı. Rusya'nın kapıyı açıp açmayacağını beklemek yerine kendi sorunumuzu kendimiz çözelim"diye konuştu.
DHA

banner624
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner22
banner635
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ı başarılı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir