banner713

Başkan Öztürk'ün 10 Kasım Mesajı

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk'ün ölüm yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

10 Kasım 2016 Perşembe 08:04
Başkan Öztürk'ün 10 Kasım Mesajı
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü münasebetiyle yayımladığı mesajda,  tarihin gördüğü en büyük liderlerden biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, ardında genç bir cumhuriyet, büyük reformlar ve çağa ışık tutacak bir düşünce bıraktığını belirtti.

Gazi Mustafa Atatürk’ün kazandırdıkları ışığında gelişmeye, kalkınmaya ve çağdaşlık yolunda yürümeye devam edildiğini vurgulayan Alemdar Öztürk , "Her geçen gün yeni bir hissiyat ve taze bir heyecanla milli hedeflerimizi gerçekleştirmeye, muasır medeniyet düzeyinin üzerine çıkmaya çalışıyoruz" dedi.

Alemdar Öztürk, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türk tarihinde çıkan büyük liderlerden biridir. Askeri becerisi, liderlik ve devlet adamlığı vasıfları ile çağının önünde tarihi bir şahsiyettir. Bu şuurla bugün bizler, istiklal ruhuna ve kuruluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla, azimle çalışmaktayız. Bu düşüncelerle, vefatının 78. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal'i ve tüm silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi tekrar şükranla ve rahmetle anıyorum."
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir