'Çocuk dostu' Seyhan

Hayata Destek Derneği yöneticileri Seyhan Belediye Başkanı Karalar'ı ziyaret ettiler.

15 Eylül 2017 Cuma 22:24
'Çocuk dostu' Seyhan
Adana'da Hayata Destek Derneği'nden Taylan Cengiz ve Emre Dönmez Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret edip, tarımda çocuk işçiliğinin önlenmesine verdiği desteğe teşekkür etti.

Hayata Destek Derneği'nden Taylan Cengiz yaptığı açıklamada çocuk dostu belediyecilik konusunda Seyhan Belediyesinin önemli işler yaptığını söyledi.

Cengiz, "Özellikle geçici tarım işçileri konusunda UNICEF çocuk işçiliğinin engellenmesi konusunda mücadele ediyor. Hayata Destek Derneği ile birlikte Seyhan Belediyesi'nin yürüttüğü bu projeden dolayı özellikle övgüleri ve tebrikleri iletiyorum. Özellikle çocuk dostu belediyecilik konusunda Seyhan Belediyesi'nin büyük adım attığını düşünüyoruz. Bundan sonra da yapacağımız faaliyetlerle güçlü bir desteğe ihtiyaç duyduğumuzu belirtmek isterim"dedi.

Adana'nın çok göç alan ve yıllarca düzensiz büyüyen bir il olduğunu vurgulayan Başkan Zeydan Karalar, burada göçle birlikte en çok mağdur olanların çocuklar olduğuna dikkat çekti. Çocuk işçiliğinin önlenmesi için gereken bütün çabayı göstermekten yana olduklarını belirten Başkan Karalar, çocuk dostu belediye olarak anılmanın kendilerini onurlandırdığını söyledi.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir