E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

Çukurova Belediyesinde Kriz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediyesi Meclis Grubu ilçedeki tartışmalı arsa satışlarını meclis gündemine almadığı gerekçesiyle Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ı protesto etti.

03 Ağustos 2013 Cumartesi 08:13
ADANA HABER - Şambayadı mevkiinde yer alan 5300 ada, 16 parselde bulunan 76 bin 754 metrekarelik arsayı sadece bir kişinin katıldığı ihaleyle değerinin altında satılmaya çalışıldığını ileri süren MHP Grubu kamu menfaati için satış konusunun belediye meclisinde görüşülmesini istedi.

Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ın itirazıyla konu gündeme alınmadı. Bunun üzerine meclis toplantısında söz alan MHP Grup Sözcüsü Azime Kocacık, meselenin sadece Çukurova ilçesinde değil bütün Adana'da gündemi meşgul ettiğini, dolayısıyla böylesine önemli hale gelen sorunun gündeme alınarak görüşülmemesinin çok yanlış olduğunu söyledi.

Grup Sözcüsü Azime Kocacık, bu kadar önemli bir konunun meclis gündemine alınmayarak oturuma devam edilmesini hakaret olarak kabul ettiklerini belirtti. Bunun üzerine MHP Grubu topluca meclis salonundan ayrılarak Başkan Arıkan'ı protesto etti.Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir