banner713

Cumhuriyet Başsavcılığına İHBARIMIZDIR

MHP'li belediye bürokratı oğlunun mezuniyet fotoğraflarını gelen tepkiler üzerine kaldırmak zorunda kaldı.

29 Eylül 2016 Perşembe 12:09
Cumhuriyet Başsavcılığına İHBARIMIZDIR
Büyükşehir bürokratı Abdullah Yavuz Burç Okullarından mezun olan oğlunun fotoğraflarını paylaştıktan kısa süre sonra tepkiler üzerine sayfasından kaldırmak zorunda kaldı.

Adana Büyükşehir Belediyesinde Temizlik Şube Müdürü olarak görev yapan eğitimci kökenli Abdullah Yavuz oğlunun mezuniyet törenini sevenleri ile paylaştı.

15 Temmuz darbe kalkışmasından hemen sonra oğlunun diploma töreni ile ilgili paylaşımlarını silen Abdullah Yavuz'un, 16 Temmuz sonrası bıyıksız fotoğraflarını profil sayfasına yerleştirdiği görüldü.

İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğretmeni eşi Mukaddes Özgür Yavuz ve çocukları ile birlikte oğullarının mezuniyetinde bir araya gelen Abdullah Yavuz'un neşesi kısa sürdü.

FTÖ/PDY soruşturması kapsamında el konularak Milli Eğitim Bakanlığına devredilen Burç Okullarını tercih etmesindeki en önemli etkenin bu kurumun temiz ahlaklı ve akideli nesiller yetiştirmek olduğunu bildiğini söylediği iddia edilen Abdullah Yavuz'un, 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra bu paylaşımları kaldırması dikkat çekti.


banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir