Dr.Ökten Tabip Odası Bşk. Adayı

ADANA Tabip Odası'nın 23-24 Nisan'da yapılacak genel kurulu öncesi Etkin Demokratlar Grubu'nun başkan adayı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten oldu.

01 Nisan 2016 Cuma 01:39
Dr.Ökten Tabip Odası Bşk. Adayı
ADANA Tabip Odası'nın 23-24 Nisan'da yapılacak genel kurulu öncesi Etkin Demokratlar Grubu'nun başkan adayı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten oldu. Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, mesleki sorunlara bakışı hakkında düşüncelerini açıkladı.

Türkiye sağlık ortamının uzun süredir 'piyasalaştırıcı' politikalar doğrultusunda 'ağır tahribata uğratıldığını' savunan Ökten "Ülkemiz sağlık ortamı ulusal ve uluslararası sermayenin istekleri doğrultusunda piyasacı-ticarileştirici-kapitalistleştirici bir mantıkla yeniden düzenlenerek hekimleri ucuz işgücüne, vatandaşları ise müşteri konumuna taşımıştır" dedi.

Dr. Ökten, adaylık gerekçesiyle ilgili olarak "Etkin Demokratik Hekimler olarak Adana Tabip Odası seçimlerinde daha iyi hekimlik yapmak, daha iyi sağlık hizmeti sunmak, sağlıkla ilgili her alandaki sorunlara ve hekim haklarına sahip çıkmak ve daha etkin bir oda için yeni yönetim kurulu ekibimizle yeni bir oda yönetimine adayız" ifadesini kullandı.  

Etkin Demokratlar Grubu'nda asil yönetim kurulu üyeleri, Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, Prof. Dr. Ahmet Hilal, Dr. A. Erhan Özeren, Op. Dr. Ferhat Erol, Dr. Hakan Şen, Uz. Dr. Selahattin Menteş ve Uz. Dr. Zehra Filiz Gündoğan Turan'dan oluşuyor.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir