banner713

Eczacılar Adana'da buluştu

TEB 40. Dönem 2. Bölgeler arası Toplantısı'nda ilaç ve eczacılık konuları görüşüldü.

25 Kasım 2016 Cuma 12:23
Eczacılar Adana'da buluştu

ADANA Eczacı Odası'nın ev sahipliğindeki Türk Eczacılar Birliği (TEB) 40. Dönem 2. Bölgelerarası Toplantısı'nda ilaç ve eczacılık konuları görüşüldü.

Toplantıya TEB Merkez Heyeti, 54 Eczacı Odası başkan ve yöneticilerinin yanı sıra CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve çok sayıda davetli katıldı.

Adana Eczacı Odası (ADEO) Başkanı Ersun Özkan açılış konuşmasında, üç gün boyunca sağlık, ilaç ve eczacılık alanında yaşanan gelişmeleri, sıkıntıları, çözüm önerilerini konuşacaklarını söyledi.

Türk Eczacılar Birliği(TEB) Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak da dün Adana'da yaşanan bombalı terör saldırısını kınayarak başladığı konuşmasında "Milletçe başımız sağolsun. Biz eczacılar bu hain saldırıyı planlayan ve gerçekleştirenleri lanetliyoruz. İnsanlarımızın sağlık, huzur ve barış içerisinde korkusuzca yaşadığı bir ülke istiyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından 'Reçetesiz İlaçlar Mesleki Perspektif Çalıştayı ve Smart Eczane Çalıştayı'na geçildi. 26 Kasım'a kadar devam edecek toplantıya ayrıca ÇÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuran Öğülener, Adana Baro Başkanı Veli Küçük, Adana Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, Adana Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Nihat Köse, SGK İl Müdürü Bilal Canbolat, Ecza Kooperatifleri Birliği Başkanı ile çok sayıda davetli katıldı.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir