Emeklinin Rüyası 'KAÇAK' Çıktı

TÜED Şube Başkanı Nakış Kocatürk'ün öncülüğünde başlayan emeklilere yönelik konut projesi durduruldu.

03 Ekim 2016 Pazartesi 10:09
Emeklinin Rüyası 'KAÇAK' Çıktı
Türkiye Emekliler Derneği Yüreğir Şube Başkanı Nakış Kocatürk'ün öncülüğünde başlayan emeklilere yönelik konut projesi kaçak olduğu gerekçesi ile durduruldu.

Sarıçam Belediyesi ekipleri tarafından yapılan uygulamada para cezası kesildi, inşaat alanı mühürlendi.

TÜED Şube Başkanı ve Kocatürk Emlak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nakış Kocatürk tarafından emeklilere ucuz konut hedefi Sarıçam Belediyesi tarafından 'kaçak' olduğu gerekçesi ile sona erdirildi.

ADANA ŞUBE BAŞKANI İYİYÜREK'TEN ŞOK AÇIKLAMA
90 bin lira peşin ve ayda 900 lira taksitle emeklileri konut sahibi yapacağını söyleyen Nakış Kocatürk'e bir şok da TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi İyiyürek'ten geldi. İyiyürek, Nakış Kocatürk'ün 'emeklilere konut' projesi içinde yer almadıkları gibi dernek olarak destek vermelerinin de söz konusu olmadığını söyledi.

Kaçak gerekçesi ile mühürlendi
Sarıçam Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan baskında, kaçak olduğu gerekçesi ile başlangıç safhasında durdurulan inşaat mühürlendi. Konut projesinin yüklenicisi olarak yer alan Kocatürk İnşaata ise 3.414.34 lira tutarında ceza kesildi.

Sarıçam Belediyesi Encümen kararında 'gerekli işlemler yapılmak üzerine karar örneğinin bir nüshasının İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne, bilgi için Hukuk İşleri Müdürlüğüne ve Mali Hizmetler Müdürlüğüne gönderilmesine oy birliği ile karar verildi" denildi.
ADANA HABER NET -ÖZEL
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir