banner713

İhsan Ağa'yı kızı 'Sevilay' unutmadı

Merhum İhsan Sabancı ölümünün 37. sene-i devriyesinde Adana'da anıldı.

26 Aralık 2016 Pazartesi 05:51
İhsan Ağa'yı kızı 'Sevilay' unutmadı
Sabancı Ailesinin sevilen siması merhum İhsan Sabancı ölümünün 37. sene-i devriyesinde Adana'da anıldı. 

Merhum İhsan Sabancı'nın ikinci evliliğinden olan kızı Sevilay Sabancı Çınar'ın organize ettiği anma etkinliğinde Kur'an tilaveti düzenlendi, dualar edildi.
Sevilay Sabancı Çınar, okunan duaları, ayet ve sureleri merhum babası İhsan Sabancı'nın yanısıra, büyükbabası Hacı Ömer Sabancı, Babaannesi Sadıka Sabancı, amcaları, Özdemir, Hacı ve Sakıp Sabancı'nın da ruhlarına ithaf ettiğini söyledi.

GÜLER SABANCI GELMEDİ
İhsan Sabancı'nın mezarı başındaki anma etkinliğine büyük kızı Güler Sabancı'nın gelmediği, buna karşın miras nedeniyle mahkemelik olduğu kardeşi Sevilay Sabancı Çınar'ın etkinliği en ince ayrıntısına kadar organize ettiği kaydedildi. Sevilay Sabancı Çınar, babası Merhum İhsan Sabancı'nın yanısıra, büyükbabası Hacı Ömer Sabancı, babaannesi Sadıka Sabancı ile amcaları, Hacı, Özdemir ve Sakıp Sabancı ve alenin ebediyete intikal eden tüm üyeleri için dua ettiğini söyledi.MİRAS DAVASINDA SONA DOĞRU
Sevilay Sabancı Çınar'ın açtığı davalardaki, Atlı Köşk, Akbank kurucu hisselerindeki birbiri ardına gelen yargı başarılarından sonra, 22 Aralıkta Adana 2. Asliye Hukuk Mahkemesinde görülen Bossa davasında da ilerleme kaydedildiği iddia edildi. 

Mahkeme heyetinin Şevket Sabancı, Demir Sabancı, Dilek Sabancı, Türkan Sabancı, Nur Sabancı ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın avukatlarının tüm itirazlarına rağmen, Bossa T.A.Ş. üzerine kayıtlı tüm taşınmazların keşfi yönünde bilirkişi oluşturulmasına karar verdiği, bu durumun davacı Sevilay Sabancı Çınar lehine büyük bir gelişme olduğu öne sürüldü.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir