İncirlik Kan Ağlıyor

İncirlik Esnafları Kalkınma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şuayip Demir, askeri personelin hava üssü dışına çıkarılmaması nedeniyle iflas etmek üzere olduklarını söyledi.

27 Mart 2016 Pazar 23:49
İncirlik Kan Ağlıyor
ADANA'da İncirlik Esnafları Kalkınma Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şuayip Demir, son 9 aydır askeri personelin İncirlik Hava Üssü dışına çıkarılmaması nedeniyle iflas etmek üzere olduklarını söyledi. İncirlik Mahallesi'ndeki 200'ün üzerindeki esnafın peş peşe iş yerini kapattığını belirten Demir, özellikle son 9 aydır büyük bir sıkıntı yaşadıklarını dile getirdi.
Bunun çözülmesi için yaptıkları görüşmelerin sonuçsuz kaldığını belirten Demir, "İncirlik Hava Üssü 65 yıldır bu bölgededir. İki ülkenin ilişkilerinde olumlu etkileri olmuş, sağlam bir dostluk ortamı sağlamıştır. İncirlik esnafı ve kasaba halkı da bu dostluğu sürdürmek ve terörden kaynaklanan güvensizlik ortamını kaldırmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Getirilen yasak terörün amacı olan baskı ve terör ortamını kabul ettiğimiz anlamına gelmektedir. Biz esnaflar olarak bunu kabul etmiyoruz" dedi.

KIZILAY'A KAN BAĞIŞI
İncirlik Esnafları Derneği üyelerinin 'VATAN SANA CANIM FEDA' sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası gerçekleştirilerek, İncirlik esnafının mağduriyetine dikkat çekilmek istendi.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir