banner713

Kayyum Sami'den 'terbiyesiz' paylaşım

Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan Sami Baysal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaretamiz paylaşımı tepkiyle karşılandı.

18 Aralık 2016 Pazar 02:54
Kayyum Sami'den 'terbiyesiz' paylaşım
Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan MHP'li Sami Baysal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaretamiz paylaşımı tepkiyle karşılandı.

POZANTI SAVCILIĞINA İHBAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında, "Sayın Cumhurbaşkanı Allahın emri, Peygamberin kavli ile ülkücülerin oyuna talipmiş, şahsım adına oy veren gevşektir' şeklindeki yazıyı takipçileri ile paylaşan Pozantı Belediyesi Kayyumu MHP'li Sami Baysal'ın sözlerini 'haddini bilmezlik' olarak değerlendiren vatandaşlar Pozantı Cumhuriyet Başvcılığının acilen harekete geçmesini istediler.

Adanalılar, Fetö üyeliği iddiası ile halen Kozan Cezaevi'nde bulunan Mustafa Çay'ın yerine İçişleri Bakanlığı tarafından Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan Sami Baysal'a "devletin en üst makamındaki kişiye yapılan saygısızlık affedilir gibi değildir. Bu paylaşımı yapan şahıs kara cahil değil ise devlet büyüklerine hakarete varacak kadar gözü dönmüş bir terbiyesizdir" dediler.

EDİTÖRÜN NOTU
T.C. Başkanlık makamını düzenleyen yeni anayasa, MHP lideri Devlet Bahçeli ile hazırlanmış, deklarasyon metni AK Parti ve MHP liderleri ile ortak bir açıklama ile kamuoyuna sunulmuştur. MHP'nin bu işteki rolü kamuoyu tarafından biliniyorken, Pozantı belediyesine kayyum olarak getirilen Sami Baysal'ın devletin en üst kademesinde yer alan Cumhurbaşkanına oy verecek kişileri gevşek olarak nitelendiren bir paylaşımda bulunması açıkça çapsızlık göstergesidir. Demek oluyor ki, rastgele bulunan keçiye Abdurrahman Çelebi denilmiştir. Sami Baysal, Pozantı'nın Mustafa Çay'dan sonraki ikinci talihsizliğidir. (ae)   
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir