banner700

Kayyum Sami'den 'terbiyesiz' paylaşım

Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan Sami Baysal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaretamiz paylaşımı tepkiyle karşılandı.

18 Aralık 2016 Pazar 02:54
Kayyum Sami'den 'terbiyesiz' paylaşım
Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan MHP'li Sami Baysal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaretamiz paylaşımı tepkiyle karşılandı.

POZANTI SAVCILIĞINA İHBAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında, "Sayın Cumhurbaşkanı Allahın emri, Peygamberin kavli ile ülkücülerin oyuna talipmiş, şahsım adına oy veren gevşektir' şeklindeki yazıyı takipçileri ile paylaşan Pozantı Belediyesi Kayyumu MHP'li Sami Baysal'ın sözlerini 'haddini bilmezlik' olarak değerlendiren vatandaşlar Pozantı Cumhuriyet Başvcılığının acilen harekete geçmesini istediler.

Adanalılar, Fetö üyeliği iddiası ile halen Kozan Cezaevi'nde bulunan Mustafa Çay'ın yerine İçişleri Bakanlığı tarafından Pozantı Belediyesine kayyum olarak atanan Sami Baysal'a "devletin en üst makamındaki kişiye yapılan saygısızlık affedilir gibi değildir. Bu paylaşımı yapan şahıs kara cahil değil ise devlet büyüklerine hakarete varacak kadar gözü dönmüş bir terbiyesizdir" dediler.

EDİTÖRÜN NOTU
T.C. Başkanlık makamını düzenleyen yeni anayasa, MHP lideri Devlet Bahçeli ile hazırlanmış, deklarasyon metni AK Parti ve MHP liderleri ile ortak bir açıklama ile kamuoyuna sunulmuştur. MHP'nin bu işteki rolü kamuoyu tarafından biliniyorken, Pozantı belediyesine kayyum olarak getirilen Sami Baysal'ın devletin en üst kademesinde yer alan Cumhurbaşkanına oy verecek kişileri gevşek olarak nitelendiren bir paylaşımda bulunması açıkça çapsızlık göstergesidir. Demek oluyor ki, rastgele bulunan keçiye Abdurrahman Çelebi denilmiştir. Sami Baysal, Pozantı'nın Mustafa Çay'dan sonraki ikinci talihsizliğidir. (ae)   
banner624
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 10 yorum mevcut

 • selim 8 ay önce yorumlandı

  metin kardeşim kimsenin kimseye çamur attığı yok. sami abin cumhurbaşkanımıza saygısızlık yapmış. azmi bey de haddini bildirmiş.

 • metin 8 ay önce yorumlandı

  sami baysalı ne kadar tanıyorsunuzda bu kadar karalayıp çamur atıyorsunuz.sami baysalı birazcık, çok değil azıcık tanımış olsanız böyle birşey yapmayacagını bilirsiniz ama sizinki çamur at izi kalsın hesabı, çok yazık,çok ayıp yaptığınız

 • Pusathan Yörük 9 ay önce yorumlandı

  Paylaşım benim pişman değilim sayın cumhurbaşkanına hakarette yok şahsım adına demişim oy verenler gevşek dememisim
  Hakaret edenlere misli ile sözlerini iade ediyorum
  Cumhurbaşkanına hakaret edecek kadar kafayı yemedik lakin bu demek değil ki oy vereceğim ben cumhurbaşkanının samimiyetine inanmıyorum ama makamına da saygısızlık etmem çünkü sayın Cumhurbaşkanı devletimi temsil eder

 • cemal 9 ay önce yorumlandı

  sami abim böyle bir paylaşım yapmaz kesin hesabını biri paylaşıyor

 • 01 9 ay önce yorumlandı

  devletin kayyum olarak yönettiği belediyenin devletin cumhurbaşkanına yaptığı yorum tam bir talihsizlik, belediye yi devlet yönetmiyorsa kim yönetiyor o zaman?

 • bekir 9 ay önce yorumlandı

  bildiğimiz sami bey bu değil,galiba yine kodesteki parelel mhp li den yönetiliyor

 • asker 9 ay önce yorumlandı

  bunu bu paylaşımı yapanın bacakları hala havaya kaldırılmamışsa memleketin yaşanacak hali kalmamış demektir. yol olur...

 • pozantılı 9 ay önce yorumlandı

  sami baysal pozantılıdır ama bizden değildir.

TÜM YORUMLAR
banner22
banner635
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ı başarılı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir