E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

KPSS'ye FEM Akademi Damgası

Derece yapan öğrencileriyle birlikte basının karşısına geçen FEM Akademi Müdürü Cuma Ulaşlı çeyrek asırlık dershanecilik birikimini KPSS'ye de aktardıklarını söyledi.

25 Ağustos 2013 Pazar 16:12
ADANA HABER - FEM Dershaneleri Adana'da KPSS ile de başarısını gösterdi.

Adana FEM Akademi Dershaneleri bu yıl da gösterdiği başarılarla dikkatleri üzerine çekti.

Derece yapan öğrencileriyle birlikte basının karşısına geçen FEM Akademi Müdürü Cuma Ulaşlı, çeyrek asırlık dershanecilik birikimini KPSS'ye de aktardıklarını söyledi.

2013 KSPS'de Dilek Ekinci'nin Türkiye 2'ncisi olduğunu belirten Ulaşlı, Hatice Atıcı'nın ise yine kendi alanında Türkiye 24'ncüsü ve Adana 1'ncisi, Şifa Zengin'in de İngilizce Öğretmenliği'nde Adana 1'nciliği elde ettiğini açıkladı.

Sınavda derece elde eden öğrencileri tebrik eden Ulaşlı, "Elde ettiğimiz bu başarılar ile yetinmiyoruz. Eğitimde yaptığımız teknolojik yatırımlar ve zümre başkanlarından oluşan kadromuz ile yeni atılımlar içerisindeyiz. Tüm sınıfları akıllı tahtalar ile donattık. Akıllı sınıf uygulaması, birebir takip sistemi, meslek danışmanlığı, KPSS'de başlattığımız eğitim koçluğu uygulamalarımızla geleceğe daha emin adımlarla yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler: KPSS,FEM Akademi,Dershane,Öğrenci
Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir