E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

Meclis Üyeleri İçin Ön Seçim Kararı

CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, belediye meclis üyeliği için adayların ön seçimle belirleneceğini bildirdi.

14 Ocak 2014 Salı 09:33
ADANA HABER - CHP meclis üyeliği için adayları ön seçimle belirleyecek.

Karakuş yaptığı yazılı açıklamada Genel Merkez'in aldığı karar gereği belediye meclis üyesi adaylarının, üyelerin oy kullanacağı ön seçim sonrasında belirleneceğini belirtti.

Ön seçimin 25 Ocak 2014 Cumartesi günü yapılacağını kaydeden Karakuş, ön seçim yapılacak olan yeri daha sonra açıklayacaklarını vurguladı.

Reşit Karakuş, ön seçimde oy kullanacak üyelerin genel merkezden geldikten sonra adayların 3 gün ilçe binasında askıya çıkartılacağını ve her üyenin en az 10, en fazla 20 aday adayına oy kullanabileceğini belirtti.



CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mahmut Bekiroğlu,
Ön Seçim' kararına Destek Verdi.



Ender Eğitim Kurumları Sahibi ve CHP Seyhan Belediye Meclis üyesi aday adayı Mahmut Bekiroğlu, belediye meclis üyesi adaylarının ön seçimle belirlenme yöntemini desteklediğini açıkladı.

Ön seçimin tabanın tercihini sandığa yansıtmada en önemli amil olduğunu belirten Bekiroğlu, CHP'nin yerel iktidara doğru adım adım yaklaştığını kaydetti.

Demokratik rejimlerde siyasal partilerin her kademesinin görüşlerinin parti kararlarına yansıdığını ifade eden Bekiroğlu, "tabanın sesine kulak veren parti yönetimi doğru bir yaklaşım göstermiştir. Ön seçimi sonucunda oluşacak tablo partimize güç kazandıracaktır" dedi.

Yükleniyor...
Yorumlar yüklenirken lütfen bekleyiniz...

sanalbasin.com üyesidir