E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

MHP Aday Adayı Akbaş Kınandı

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, Adana Haber Net editörü Azmi Ertan’ı telefonla arayarak tehdit ve hakaretlerde bulunan MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı Ali Uğur Akbaş’ı kınadı.

31 Mayıs 2013 Cuma 07:54
ADANA HABER NETÇukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, MHP’li Çukurova Belediye Başkanı Ali Uğur Akbaş'ın kamuoyu önünde kınandığı bildirildi.

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şöyle:


"Bugün saat 12.16’da Adana’nın önde gelen haber sitelerinden Adana Haber Net editörü Azmi Ertan’ı 0 532 373 82 82 numaralı telefonundan arayan MHP Çukurova Belediye Başkan aday adayı Ali Uğur Akbaş, ağza alınmayacak şekilde ağır küfür ve tehditlerde bulunmuştur. Arkadaşımızın gerekli olgunluğu göstermesine rağmen konuşma tehdit ve adaba aykırı yönlere gitmeye başlayınca Adana Haber Net editörü Ertan tarafından konuşma içeriği Akbaş'a bizzat iade edilmiş ve ayna tutularak kendisini yeterince tanımasına olanak sağlanmıştır. Diğer yönden MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine sormak gerekir: "Ülke yönetiminde söz sahibi olma iddiası taşıyan bir partinin Adana teşkilatında bu tür insanları parti bünyesinde barındırmak ne denli doğrudur ve yaşanan bu tür çirkinlikler ne anlama gelmektedir? Ali Uğur Akbaş’ın yarattığı edep dışı görüntünün Milliyetçi Hareket Partisinin hükmi şahsiyetine ne denli zarar verdiği ortadadır..."Yükleniyor...
Yorumlar yüklenirken lütfen bekleyiniz...

sanalbasin.com üyesidir