MHP heyeti Aladağ'da

Aladağ'da meydana gelen yangın faciasında MHP Milletvekili Muharrem Varlı'nın erken saatlerde olay mahallinde olduğu öğrenildi.

30 Kasım 2016 Çarşamba 14:53
MHP heyeti Aladağ'da
Aladağ'da meydana gelen ve 12 kişinin ölümü ile sonuçlanan yangın faciasında olay mahalline geç gelmekle suçlanan B.Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün saat 12.30 sularında intikal ettiği bildirildi.

Saat 19.30'da başlayan yangına MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ile birlikte 12.30'da intikal eden Belediye Başkanı Sözlü'nün çevrede incelemler yaparak yetkililerden bilgi aldığı öğrenildi.

MUHARREM VARLI ERKEN SAATLERDE ALADAĞ'DA
MHP MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı'nın olayın vuku bulduğu saatlerden itibaren Aladağ'da olduğu belirtildi. Milletvekili Varlı'nın olayda hayatını kaybedenlerin yakınları ile görüşerek teselli ettiği, yaralılar için de gerekli temaslarda bulunduğu kaydedildi.

MHP İL BASIN BÜROSUNDAN AÇIKLAMA
MHP Adana İl Basın Bürosundan, Bahir Yıldırım imzası ile yapılan açıklamada, "İl Başkanımız Yusuf Baş ve Ülkü Ocakları Başkanımız Soner Deniz gece Aladağ'a gittiler. Sabah 04.30'da da Adana'ya döndüler. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü'de saat 12'de Aladağ'a intikal etti" denildi.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir