MHP Seyhan'da 'Evet' diyecek

MHP Seyhan İlçe Teşkilatı Anayasa oylamasında evet diyeceklerini açıkladı.

04 Şubat 2017 Cumartesi 15:02
MHP Seyhan'da 'Evet' diyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener ve yönetim kurulu, referandum sürecinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "evet" kararını desteklediklerini belirtti.

Türkiye gündemine dair bir takım açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener referandumda şahsı ve ilçe teşkilatı adına MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "evet" tercihini desteklediklerini ifade etti.

ÖNCE ÜLKEM

Türkiye'nin zorlu bir dönemden geçtiğini belirten Bener, "Türkiye'de ülkenin istikbali söz konusu olduğunda şahsi, siyasi menfaatlere aldırmadan 'önce ülkem' anlayışla hareket eden bir Milliyetçi Hareket Partisi ve Lider Devlet Bahçeli var. Liderimiz partim zarar görür anlayışıyla hareket edip devleti beka tehdidiyle karşı karşıya bırakmayarak tercihini yapmış, evet demiştir" dedi.

"EVET DİYECEĞİZ"

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanı olarak Lider teşkilat doktrinine uygun hareket edeceğini ve Devlet Bahçeli'nin referandumdaki tercihini desteklediğini ifade eden Bener, "Genel Başkanımız bugüne kadar söylediği her cümlesinde haklı çıktı, eminiz ki yarın da haklı çıkacaktır. Biz MHP Seyhan İlçe Yönetimi olarak bizi hiç bir zaman utandırmayan Liderimiz Devlet Bahçeli'nin yanındayız" diye konuştu.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir