MHP'li Sarıçam Belediyesi hizmete doymuyor

Sarıçam Belediyesi ilçede yeni bir eğitim programı başlattı.

08 Aralık 2017 Cuma 07:44
MHP'li Sarıçam Belediyesi hizmete doymuyor
Sarıçam Belediyesi, Orman ve Su İşleri 7. Bölge işbirliğiyle düzenlenen 'Ev ve Süs Hayvanları Satışı Yapan Ya da Yapacak olanlara Yönelik Sertifikalı Eğitim Programı' 78 kişilik yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Belediye Nikâh Salonunda gerçekleştirilen Ev ve Süs Hayvanları Satışını Yapan Ya da Yapacak Olanlara Yönelik Sertifikalı Eğitim Programı 2 gün sürdü. 

Programın ilk gününe eğitimci olarak Doğa ve Milli Parklar Veteriner Hekimi Eyüp Turabik,  Veteriner Hekim Adil Arslan Karadere, Veteriner Hekim Bülent Güneş ile Sarıçam Belediyesi Veteriner Hekimi Aylin Akiz katıldı.

İkinci gün eğitimlerine ise Çukurova Üniversitesi Ceyhan Veteriner Fakültesinden Doç. Dr. Pınar Demir, Doç. Dr. Hikmet Yeter Çoğun, Doç. Dr. Mehmet Halıgür, Yrd. Doç. Dr. Sinan Kandır, Yrd. Doç. Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu konuşmacı olarak katıldı.

2 gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere verilen eğitimde kursiyerlere hayvan haklarıyla ilgili geniş bilgiler verildi.

Eğitim programı sonucunda ise eğitimcilere teşekkür belgeleri ile 78 kursiyere Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ tarafından sertifikaları verildi. Bilal Uludağ, "Belediye olarak ilçe halkımıza yönelik eğitim programlarına önem veriyoruz. Kursumuzun yapılmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun" diye konuştu.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir