Mısır tarlasında esrar hasadı

Adana İli Karataş ilçesindeki uzak yerleşim yerlerindeki arazilerde esrar bitkisinin ekildiği, başta mahalle muhtarları olmak üzere yetkililerin ilgisiz kaldığı iddia edildi.

14 Ekim 2016 Cuma 22:38
Mısır tarlasında esrar hasadı
Adana İli Karataş ilçesindeki uzak yerleşim yerlerindeki arazilerde esrar bitkisinin ekildiği, başta mahalle muhtarları olmak üzere yetkililerin zehir tüccarlarına ilgisiz kaldığı iddia edildi.

Karataş'a bağlı Çimeli, Solaklı ve Doğankent Mahallelerindeki mısır tarlalarının arasında esrar bitkisi ekildiği yönünde ihbarda bulunan vatandaşlar, sorunu mahalle muhtarlarına, kolluk güçlerine ve diğer yetkililere ilettiklerini ancak konunun üzerine gidilmediğinden yakındılar.

İhbarların muhtarlara iletildiğini ancak buradan da sonuç alınamadığını belirten vatandaşlar, Çimeli Mahallesi Muhtarı hakkında şok edici iddialarda bulundular. 

Vatandaşlar, "Muhtar Atilla Aras sahipsiz arazileri ne idiğü belirsiz kişilere tahsis ediyor. Kötü niyet taşıyan bazıları da mısırların arasına esrar bitkisi ekiyor. Bu doğunun ücra illerinde değil Adana'nın turizm beldesi Karataş'ın köy vasfını yitiren mahallerinde gerçekleşiyor" dediler.

Mahallelerinde yaşanan olumsuz gelişmelerden rahatsız olan vatandaşlar Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ın olaya el koymasını istediler.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir