banner673

Profesyonel Müzikte İlk Adım: İSİS Sanat Derneği

Can Volkan Hastürk, Buket Hastürk ve Hüseyin Balkan Hastürk yönetiminde eğitimlerini sürdüren metalist gençler profesyonellik yolunda önemli adımlar atıyor.

05 Ocak 2014 Pazar 23:16
Profesyonel Müzikte İlk Adım: İSİS Sanat Derneği
ADANA HABER - Profesyonel Müziğe ilk adım İSİS Kültür ve Sanat Derneğinde atılıyor.

Hard Hevay Metal alanında yetenekli gençleri keşfedip üst düzeye taşımayı hedefleyen İSİS Kültür ve Sanat Derneği faaliyetlerini olanca hızı ile devam ettiriyor.
Blues, Punk, Rock progressive dallarında eğitim gören gençler temel aşamasından itibaren yetiştirilerek müzik dünyasına kazandırılıyor. 

DÜNYACA BİLİNEN TEKNİKLER ÖĞRETİLİYOR

Festivallere profesyonel sanatçı yetiştirmeyi amaçladıklarını söyleyen Can Volkan Hastürk, "kuruluş amacımız, popüler müzik kültürüne karşı bir duruştur. Hedefimiz genç yetenekleri keşfedip eğiterek üst düzeyde birer müzik insanı olmalarını sağlamaktır" dedi.

İSİS Kültür ve Sanat Derneğinin kuruluş amacının öncelikle gençleri uyarıcı ve uyuşturucu maddelerden uzak tutmak olduğunu ifade eden Hastürk, "eğitim verdiğimiz kişi ve guruplar arasında albümü çıkmış, ülke çapında hit olan sanatçılar da bulunmaktadır. Bu da bize gurur kaynağı olmaktadır" şeklinde konuştu.Eğitim çalışmalarını veliler kalabalık gruplar eşliğinde ilgi ile izliyor.banner624
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner22
banner635
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
B.Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü görevinden alınmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner674

sanalbasin.com üyesidir