E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

Profesyonel Müzikte İlk Adım: İSİS Sanat Derneği

Can Volkan Hastürk, Buket Hastürk ve Hüseyin Balkan Hastürk yönetiminde eğitimlerini sürdüren metalist gençler profesyonellik yolunda önemli adımlar atıyor.

05 Ocak 2014 Pazar 23:16
ADANA HABER - Profesyonel Müziğe ilk adım İSİS Kültür ve Sanat Derneğinde atılıyor.

Hard Hevay Metal alanında yetenekli gençleri keşfedip üst düzeye taşımayı hedefleyen İSİS Kültür ve Sanat Derneği faaliyetlerini olanca hızı ile devam ettiriyor.
Blues, Punk, Rock progressive dallarında eğitim gören gençler temel aşamasından itibaren yetiştirilerek müzik dünyasına kazandırılıyor. 

DÜNYACA BİLİNEN TEKNİKLER ÖĞRETİLİYOR

Festivallere profesyonel sanatçı yetiştirmeyi amaçladıklarını söyleyen Can Volkan Hastürk, "kuruluş amacımız, popüler müzik kültürüne karşı bir duruştur. Hedefimiz genç yetenekleri keşfedip eğiterek üst düzeyde birer müzik insanı olmalarını sağlamaktır" dedi.

İSİS Kültür ve Sanat Derneğinin kuruluş amacının öncelikle gençleri uyarıcı ve uyuşturucu maddelerden uzak tutmak olduğunu ifade eden Hastürk, "eğitim verdiğimiz kişi ve guruplar arasında albümü çıkmış, ülke çapında hit olan sanatçılar da bulunmaktadır. Bu da bize gurur kaynağı olmaktadır" şeklinde konuştu.Eğitim çalışmalarını veliler kalabalık gruplar eşliğinde ilgi ile izliyor.Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir