Sözlü Adanalıların yuvasını yapacak

Hüseyin Sözlü, "Kentimizin yalnızca bugününü değil geleceğini planlıyoruz, esas hizmetimiz budur" dedi.

14 Nisan 2017 Cuma 23:24
Sözlü Adanalıların yuvasını yapacak
ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin 2016 yılı faaliyet raporu, Büyükşehir Belediye Meclisi’ne sunuldu. Hüseyin Sözlü, "Kentimizin yalnızca bugününü değil geleceğini planlıyoruz, esas hizmetimiz budur" dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından bir yıllık faaliyet raporunun mecliste sunumu yapıldı. Sunumun ardından konuşan CHP Grup Başkanı Ulaş Çetinkaya, raporun yalnızca belediye başkanların değil tüm belediye meclisi faaliyetleriyle ilgili olduğunu söyledi.

Daha sonra söz alan Sözlü, göreve geldiği 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden bu yana  Adana kamuoyunun, seçtiği belediye başkanlarının kavgalarına şahit olmadığını vurgulayarak "Bu Adana'nın, demokratik kültürün isteğini yerine getirmiş olduğumuzun göstergesidir. Siyasetçinin kendini kutsayan anlayışından milli iradenin, halk iradesinin önemsendiği dönemdir bu dönem" dedi. Sözlü, şöyle devam etti:

"Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 30 Mart 2014’ten itibaren bir geleneği oturtmuştur. Bazen siyasi partilerin itirazı olsa da meclisin kentin kazanımları noktasındaki birlik ve beraberliğine yönelik sağduyusu bunu engellemiştir. Şehit kanıyla sulanmış vatan toprağına medeni anlamda değer katmak mecburiyetimiz vardır, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, onun yol arkadaşı olarak bu sorumluluğu yerine getirmek zorundayız."
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir