Tarkan Kulak hedeflerini açıkladı

Tarkan Kulak ATO adaylığındaki hedeflerini açıkladı.

13 Ağustos 2017 Pazar 14:38
Tarkan Kulak hedeflerini açıkladı
Adana Ticaret Odası (ATO) seçimleri için başkan adaylığı açıklayan işadamı Tarkan Kulak, kurumun girişimci ve ezber bozan bir ruhla çalışması, kentin hem ekonomik ve sosyal açıdan gelişimine liderlik etmesi amacında olduğunu söyledi.

74 yıldır kente yatırım yapan ve istihdam yaratan Kulak İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü olduğunu belirten Tarkan Kulak, adaylığının ardından heyecan, umut  ve mutlulukla gelen tebriklerin kendisine güç verdiğini söyleyerek şöyle konuştu: "Köklü geçmişimize, Adana'ya hizmet sevdamıza ve bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğime olan inancını belirten tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Ticaret odasının amaçlarından en önemlisi, ticareti verimli kılmak ve daha da geliştirmektir. Adana Ticaret Odası'nın, şehrin hem ekonomik hem de sosyal açıdan gelişim ve dönüşüm sürecine liderlik etme gibi bir misyonu var. Biz bu potansiyeli harekete geçirmeye talibiz. Göreve geldiğimizde liderlik misyonu doğrultusunda hareket ederek, şehrimizi Türkiye’nin en dinamik kentlerinden biri haline getirmek için çalışacağız."

"TÜM PAYDAŞLARLA UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ"

ATO üyelerinin vizyonlarının gelişimine katkı sunma adına yurt içi ve yurt dışı fuar ve organizasyonlara ağırlık vereceklerini dile getiren Kulak, şöyle devam etti:

"Diğer oda ve meslek gruplarının yanında, teknopark gibi teknoloji merkezleri ve şehrin tüm paydaşları ile uyum içerisinde çalışacağız. Gelişen dünya koşullarında yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası toplantı ve kongreler organize ederek, üyelerimizin dünyaya bakışını şehrimize, şehrimizin iş dünyasına faydası olacak şekilde değiştirmek istiyoruz. Bunun için yabancı ülke oda ve birlikleri ile işbirliği komiteleri kurabilir, bunlarla kapsamlı ve etkin işbirliği yapabiliriz. Kentimiz iş insanlarının dünya ekonomisiyle entegrasyonunu sağlayıp, küçük ve orta ölçekli işletmeleri pazarlama, finansman, Ar-Ge ve teknolojiye uyum çalışmalarında teşvik etmek istiyoruz."
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir