E-GAZETE

› Ajans Haberleri

› Bedava Film İzle

› Canlı Müzik

› Canlı TV

› ÇİGDER Haber Siteleri

› Ehliyet Sınav Sonuçları

› Gazete Oku

› Lig TV

› Nöbetçi Eczaneler

› Online Hastane Randevu

› Oto Alım Satımı

› Resmi Daireler

› Resmi İhale İlanları

› Şans Oyunları

› Video Müzik Klibi

Yusuf Akıncı CHP Seyhan A.Adayı

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Av.Yusuf Akıncı il binasında yaptığı aday adaylığı açıklamasında yüzlerce partili ile buluştu.

30 Eylül 2013 Pazartesi 22:06
ADANA HABER - CHP’nin iktidarının yerel seçimlerle başlayacağına dikkat çeken Av. Akıncı, "Seyhan’daki gücümüzü bedeli ne olursa olsun, Büyükşehir’e taşıyacağız. Bunun bedeli işkence kapıları, zindanlar olabilir. Biz bugüne kadar hiç kimseden korkmadık, korkmayacağız" dedi.

Aday adaylığı açıklamasında hazır bulunan CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, "Emek en yüce değerse, işte emek veren birisi" diyerek Akıncı’yı tebrik etti.

Akıncı bugüne kadar hep sol ve emek mücadelesi içerisinde olduğunu belirterek, "Saygı ve sevgi ile bugün bizlere destek veren, güç veren herkese teşekkür ediyorum. 1967 yılında kayıt olduğum CHP’de çeşitli görevlerde ve örgütlenmelerde yer aldım. Hep soldan ve emekten yana oldum. Bu nedenle solun ve emeğin aday adayı olarak karşınızdayım. Geçmişte işkencelerdekilerle, zindanlardakilerle birlikte mücadele ederek, sol mücadeleye emek vererek bugünlere geldik. Yeniden emekçilerin iktidar olabilmesi için aday adayı oldum" dedi.

Aday gösterildiği takdirde Seyhan’da başarılı olacağını söyleyen Akıncı, "Bizim belediye başkanlığımızda il ve ilçe örgütleriyle kavga olmayacak. Çalışmalarımızı dürüst, toplumla iç içe, kardeşçe, kavgasız, omuz omuza sürdüreceğimize söz veriyorum. Sosyal demokrasinin ilkeleri yönünde bizim belediyemizde taşeron olmayacak, sendikasız işçi olmayacak. Seyhan’ı varoş kenti olmaktan kurtaracağız. Kentsel dönüşümü halkımızın hakkını yemeden gerçekleştireceğiz. Kentsel dönüşüme üç evi verilen halkımız yine üç ev olarak hakkını alacak. Adana’daki her dostum Hayal Park’a, Doğal Park’a gitmeye ihtiyaç duymayacak, her mahallede bu parklardan daha güzel, daha donanımlı parklar, halk kütüphaneleri olacak" dedi.


Yükleniyor...

sanalbasin.com üyesidir