Şehit Aileleri Derneğinde 'ganimet dayağı' iddiası

Adana Şehit Aileleri Derneğinde darp iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

18 Temmuz 2017 Salı 01:23
Şehit Aileleri Derneğinde 'ganimet dayağı' iddiası
Şehit eşi Sema Erdoğan, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt tarafından darp edildiği iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Eşi Yılmaz Erdoğan'ı Diyarbakır Lice'de şehit verdiğini belirten Sema Erdoğan, şikayet dilekçesinde, Dernek Başkanı Emine Kunt'un şahsi giderlerini derneğe fatura ettiğini, gelen yardımların büyük bir kısmını dağıtmayıp, kendisi ve yakınlarına gönderdiği iddiası ile çıkan tartışma sonrasında Başkan Kunt tarafından saçlarının çekildiğini, dövüldüğünü ve yerde yuvarlandığını öne sürdü.

Kamuoyunda Şehit Aileleri Derneği olarak bilinen, Adana Kurttepe Şehit Aileleri Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sekreteri olan Sema Erdoğan, Dernek Başkanı Emine Kunt'un hayırseverler tarafından bağışlanan yardım kolilerini kendi malı gibi değerlendirdiğini, dernek geliri ile de özel şoför tuttuğunu iddia etti.

Yapılan haksızlıklara karşı çıktığı için şiddet gördüğünü savunan Erdoğan, "Emine Kunt, bana sinkaflı hakaretlerle saldırdı. Kollarımı, sırtımı, omuzumu morarttı, saçlarımı yoldu, yerlerde süründürdü, Kunt, şehit annesi olma vasfını istismar ediyor" diye konuştu.

Adana Devlet Hastanesine giden Sema Erdoğan, yüz, omuz ve elinde yer alan dayak izleri nedeni ile kendisine 'darp raporu' verildiğini söyledi.

Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt ise dayak iddiasını reddederek, "ben hastanede yatıyorum. Nasıl dayak yemiş bana anlatın, yazık çok yazık" dedi.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir