'2 bin 54 mühendis ve mimar işten çıkarıldı'

HKMO Adana Şubesi üyelerini birlik ve beraberliğe vurgu yapılan yemekte bir araya getirdi.

11 Aralık 2016 Pazar 14:25
'2 bin 54 mühendis ve mimar işten çıkarıldı'

HARİTA ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Adana Şubesi, üyelerini birlik ve beraberliğe vurgu yapılan yemekte bir araya getirdi.

ATOSEV'de gerçekleştirilen etkinliğe TMMOB İKK Sekreteri Ali Kuzu, HKMO Genel Başkan Yardımcısı Turgay Erkan, Genel Merkez Sekreteri Ayhan Erdoğan ve Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Ali İpek ile çok sayıda oda üyesi ailesiyle birlikte katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan HKMO Adana Şube Başkanı Yaşar Tanrıverdi, oda olarak farklı fikirlerin ve düşüncelerin bir arada görüşülmesinden güzel sonuçlar çıkar düşüncesiyle hareket ettiklerini belirtti.Tanrıverdi şöyle konuştu:
"15 Temmuz darbe girişimi sonrası OHAL kapsamında KHK'lar ile 2 bin 54'ü mühendis, mimar olmak üzere 150 binin üzerinde kamu görevlisinin işten çıkarıldığı ifade edilmektedir. Haksız yere görevden uzaklaştırılmış veya işten çıkarılmış tüm üyelerimizle dayanışma içinde olduğumuzu bildirir, sürecin her aşamasının üyelerinin haklarından sorumlu olmamız nedeniyle takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz. Oda olarak sevgiyi, saygıyı, birlikteliği, beraberliği ön planda tutan bir yönetim anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz."
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir