Adana Barosuna ziyaretçi akını

Adana Barosunu 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle çeşitli kesimlerden temsilciler ziyaret etti.

07 Nisan 2017 Cuma 00:18
Adana Barosuna ziyaretçi akını
Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük'ü, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Adana Cumhuriyet Savcısı Hüsamettin Binici ve Adana 8. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Dilek Binici ziyaret etti.

İlk ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar tarafından yapıldı.

Baro Başkanı Av. Küçük, her yıl geleneksel olarak hafta içerisinde çeşitli etkinliklerle Avukatlar Haftası’nı kutladıklarını ifade etti. Av. Küçük, Milletvekili Ünüvar'ı 8 Nisan 2017 tarihinde yapılacak Hukukçular Balosu'na da davet etti.

Bu ziyaretin ardından  Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, Baro’ya geldi. Av. Küçük nezdinde tüm avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü'nü tebrik eden Sarı, çalışmalarında başarılar diledi.

Görüşmede Adana Barosu Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Baro Saymanı Av. İlknur Önal, Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nevzat Elçi, Adalet ve Kalkınma Partisi Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş, Av. Hasan Berzan Toprak hazır bulundu.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir