ASKİ'den FLAŞ Karar!

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'den flaş karar.

28 Mayıs 2017 Pazar 12:38
ASKİ'den FLAŞ Karar!

ADANA Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, başvuru yapan yardıma muhtaç 65 yaş üstü vatandaşlara suyu yüzde 50 indirimli tarifeden fiyatlandıracak.

2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkındaki Kanun kapsamındaki kişilerin müstakil sayaç takılı olan ve ikamet ettikleri meskenlerine ASKİ Genel Kurulu'nda alınan kararla indirimli tarife uygulanacak.

ASKİ; şehit aileleri, gaziler ve engelli vatandaşlardan sonra yardıma muhtaç 65 yaş üstü yaşlılara da yüzde 50 indirimli içme suyu vermiş olacak.

Yürürlüğe giren ve uygulaması başlayan indirimli tarifeden yararlanmak isteyen aboneler, ASKİ Genel Müdürlüğü'ne, ilçelerde bulunan Şube Müdürlüklerine veya Şube Şefliklerine başvurması gerekiyor.

Projelerin devam edeceğini söyleyen ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, "ASKİ Genel Kurulumuzda alınan karar doğrultusunda 65 yaş üstü yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yüzde 50 indirimli tarifeden yararlanmalarını sağlıyoruz" dedi.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir