Belediyecilere sosyal medya eğitimi

Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda 20 belediyeden toplam 44 kişiye sosyal medya konulu eğitim verildi.

09 Ocak 2017 Pazartesi 15:05
Belediyecilere sosyal medya eğitimi

ADANA'nın merkez Seyhan İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda 20 belediyeden toplam 44 kişiye sosyal medya konulu eğitim verildi.

Kısa adı SOBA olan 'Sosyal Belediyeler Ağı' projesi kapsamında Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinden gelen sosyal medya sorumluları Adana'nın Seyhan ilçesinde Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde buluştu.

Etkinliğe uzmaların yanında sosyal medya fenomenleri de katıldı. Açılış konuşmasını yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar demokrasilerde basının yasama, yürütme ve yargının ardından 4'üncü güç olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:


"Demokrasilerde basın 4'üncü kuvvet olarak bilinir. Yazılı görsel basın bundan çok az önce önemliydi. Sosyal medya bundan daha fazla önem kazanmaya başladı."

"Sosyal medyaya belediyede ağırlık verdik. Sosyal medyanın iki önemli görevi var. Biri tanıtımları yapmak, ikincisi ise vatandaşla iletişim."

Etkinliğe CHP Ankara Eski İl Başkanı ve Şehir Plancıları Odası Genel Başkanı Prof. Dr. Tarık Şengül, CHP Adana İl Yönetimi adına Yüksel Karaaslan ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu da katıldı.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir