Ceyhan Lisesi mezunları 40 yıl sonra buluştu

Ceyhan Lisesi mezunları 40 yıl sonra bir araya geldi.

16 Mayıs 2017 Salı 15:50
 Ceyhan Lisesi mezunları 40 yıl sonra buluştu
Adana'nın Ceyhan Lisesi'nden 1977-78 eğitim ve öğretim yılında mezun olan yaklaşık 20 kişi 40 yıl sonra  bir araya geldi.

Sosyal medya aracılığıyla birbirleriyle irtibat sağlayan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Ceyhan'da yaşayan lise arkadaşları 40 yıl sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşadı.

Adana'daki Köşem Restoran'da yemekte buluşan lise arkadaşları hem hasret giderdiler, hem de anılarını tazelediler.

Ceyhan Lisesi mezunları adına konuşan gazeteci İsmet Ramazan Selçuk, gençlik arkadaşlarıyla 40 yıl sonra bir araya gelmenin keyfini ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşamalarına rağmen bu organizasyona zaman ayıran ve yemeğe katılma nezaketinde bulunan teşekkür eden Selçuk, "40 yıl sonra buluşmak bizim için bir ilk. Bu yemekli buluşmaları geleneksel hale getireceğiz ve her yıl Mayıs ayında bir araya geleceğiz. Önümüzdeki ve daha sonraki yıllarda katılımın artmasını sağlayacağız" dedi.

Gençlik anılarının tazelendiği yemeğe katılan lise arkadaşları, 40 yıl sonra bir araya gelmekten çok büyük mutluluk duyduklarını, bu organizasyonun kendilerini motive ettiğini anlattı.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir