ÇGC ödülleri dağıtıldı

Çukurova Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği Basın Yarışması ödül töreni yapıldı.

24 Kasım 2016 Perşembe 02:31
ÇGC ödülleri dağıtıldı
ADANA'da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin (ÇGC) geleneksel olarak düzenlediği Basın Yarışması'nın ödül töreni, TSYD Nihat Geven Tesisleri'nde yapıldı. Geceye katılan Hüseyin Sözlü, basına desteğin 'hiç bir ayrım yapılmadan' (?) gerçekleştirildiğini söyledi. 

Törene Adana Valisi Mahmut Demirtaş, CHP Adana Milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve çok sayıda kurumun temsilcisi katıldı. 

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir yaptığı konuşmada, 2016 yılı başlarında meydana gelen terör olayları ve ardından 15 Temmuz'da gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi nedeniyle törenin bu yıl gecikmeli olarak gerçekleştirildiğini söyledi.
Esendemir "Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor. Medya bu anlamda darbeye karşı sorumluluğunu ve görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir" dedi. 

Ödül alan gazetecileri kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de basın meslek ilkelerinin önemine dikkat çekti. Sözlü, basına destek olmaya devam edeceklerini vurgulayarak "Kamunun imkanlarını ve bütçeden ayrılan kaynağı hiçbir ayrım yapmaksızın, (?) imkanlarımız ölçüsünde basın kuruluşlarına eşit bir şekilde dağıtmaya gayret ediyoruz" diye konuştu. 

Daha sonra gazetecilere ödülleri dağıtıldı.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir