CHP'li vekilden Aski Müdürü Obrukçu'ya uyarı

Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer vatandaş odaklı görüşmelerini sürdürüyor.

01 Ağustos 2017 Salı 00:14
CHP'li vekilden Aski Müdürü Obrukçu'ya uyarı
CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana'daki yerel yönetimler, bürokratlar ve yetkililerle vatandaş odaklı görüşmelerini sürdürüyor.

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu'ya nezaket ziyaretinde bulunan Zülfikar İnönü Tümer, ilçelerden, vatandaşlardan ve CHP örgütlerinden gelen su ve kanalizasyon sorunlarını Oprukçu'ya iletti.

Geçmişten bu yana hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm yetkililerle diyalog halinde olmasıyla tanınan Tümer, "Vatandaşımızdan gelen sorunların çözümüne katkıda bulunmak bizim görevimiz. Bu nedenle hiçbir ayrım yapmadan kurum ve kuruluşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz" dedi.

Gezdiği her ilçede, mahalle veya köylerde öncelikli konuların başında içme suyu ve kanalizasyonun geldiğini ifade eden Tümer, "Vatandaşımıza hizmet paydasında buluşmamız gerekiyor. Bu konuda ASKİ ve personelin hassasiyetini rica ediyorum" diye konuştu.

Ziyareti için Tümer'e teşekkür eden ve 5 yıl boyunca Ereğli Belediye Başkanlığı yaptığını hatırlatan ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu,  Adanalılara eşit oranda hizmet etmeye gayret ettiklerini söyledi.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir